Hydraulický pohon pro štípačku

Zájem o výrobu hydraulických štípaček na dřevo výrazně vzrostl, proto jsme pro Vás připravili jednu z mnoha možností využití prvků z našeho sortimentu. Štípačky prodávané v obchodních řetězcích jsou vyráběny s ohledem na dosažení co nejnižší ceny, tudíž i jejich kvalita a životnost jsou tomuto cíli výrazně podřízeny.

Naše společnost jako výrobce hydraulických systémů vychází vstříc maloodběratelům s nabídkou kvalitního hydraulického systému s použitím kvalitních materiálů. Zvláště pak speciálně konstruovaný rozvaděč umožňující rychlý posun pístu při najíždění ke dřevu je jedním z nejprodávanějších hydraulických komponent.

Jako i dalších zakázkových agregátů i zde samozřejmě platí možnost jakékoliv úpravy dle Vašeho požadavku nebo zakoupení samostatných jednotlivých dílů. Bližší informace a cenu Vám samozřejmě rádi sdělí naši pracovníci na tel. čísle +420 543 521 415.

Hydraulický pohon pro štípačky

hydraulicky pohon pro stipacku 130x130Parametry

dodávané množství: 9 l/min
pracovní tlak: 180 bar
výkon elm.: 2,2 kW
otáčky elm.: 1420/min
pracovní kapalina: min. olej třídy HLP, VG 32-46
objem nádrže: 5l
válec: 80/40/500

Popis

vzorový příklad nabídky kompletního pohonu pro štípačky. Skládá se z hydraulického pohonu, speciálního ruční rozvaděče pro štípačky, hydraulického válce a sady hadic a šroubení.

Katalogové listy

Schema - stipacka (PDF | 0,84MB)

MÁM ZÁJEM O PRODUKT
1000 znaků zbývá